Náš tým

CZ EN RU
Seznamte se s námi. Nejlépe osobně...

Martin Bareš

Martin Bareš

Průvodce

Martin je tvůrcem a duší projektu Offroadsafari.cz. Když měl napsat pár slov o sobě, dopadlo to následovně:

V krajině kameny v horách prameny. V podzemí doly a výšku hvězd. Horký vítr, teplý déšť. Plnou nádrž a prach cest. České pivo, české ženy, drobné změny, málo pěny.

Víc ani netřeba dodávat...

S čím jezdí: terénní dodávka Mitsubishi Delica L300

Jirka Pavlíček

Jirka Pavlíček

Průvodce

Jirka pomohl dát projektu Offroadsafari.cz takovou podobu jako má teď a rozjet ho na plné obrátky. Také občas sedne za volant své Toyoty a vozí hosty. Výčtem jeho zájmů bychom mohli zaplnit celou stránku, tak jen namátkou: příroda (nejradši má ptactvo), focení (nejradši má ptactvo), cestování (nejradši má Izrael), vaření (nejlíp umí svíčkovou) a samozřejmě offroady.

S čím jezdí: Toyota Land Cruiser 100

Jirka Vykydal

Jirka Vykydal

Průvodce

Jirka obohacuje naše výlety o své znalosti z geologie, paleontologie a mineralogie. Vyzná se zkrátka (skoro) ve všem, co v zemi jest. Kromě toho, že vleze do každé díry pro kdejaký kus šutru, také rybaří a hází vším, čím hodit lze, od bumerangu až po disk na discgolf.

S čím jezdí: Mitsubishi Pajero Cabrio

Kamil Schwarz

Kamil Schwarz

Průvodce

Rozený Žatečák dnes obývá jižní cíp Českého středohoří, odkud podniká výlety všeho druhu, které mají společného hlavně to, že si z nich okolí často klepe na čelo. Někdy jede, jindy jde, někdy plave nebo letí, jen tak kousek nebo na na druhý konec světa. Nikdy ale nezapomíná, kde bory šumí po skalinách nejlíp.

#čundr #voda #ohýnek #pivo #brzospim #nechrapat

S čím jezdí: Mitsubishi Pajero

Ondra Dragula

Ondra Dragula

Průvodce

Ondra je velký muž s velkým srdcem a vystudovaný záchranář. Je milovníkem offroadů, dobrodružství a dalekých cest. Pravidelně vyráží se svým offroadem poznávat svět. Nejraději ale klábosí s kamarády u ohně a něčeho dobrého k zakousnutí. S Ondrou se budete cítit jako v bavlnce.

S čím jezdí: Mitsubishi Pajero

Vlastimil Tejnora

Vlastimil Tejnora

Průvodce

Pro Vlastíka jsou jazyky koníčkem i povoláním. Kromě výletů miluje četbu a audioknihy, poslouchá hudbu, cvičí Tai-chi Juan, užívá si posezení s přáteli u čaje i u ohně a má rád humor a dobrou zábavu. Vlastík provází především anglicky mluvící hosty naší krajinou její historií i současností.

S čím jezdí: Mitsubishi Pajero

Jana Dolejšová

Jana Dolejšová

Marketingová rádkyně

Jana se stará o to, aby se k vám donesly zvěsti o všech nových výletech, které pořádáme a další důležité informace. Živí se jako marketingová rádkyně a baví se cestováním, zpíváním, knížkami, během, jógou a povalováním po kavárnách.

Petra Janečková

Petra Janečková

Strážce pořádku

Petra vnáší řád do chaosu, který my ostatní umíme vytvářet. Vyřizuje veškerou administrativu a je pravou rukou všude tam, kde je potřeba. K tomu je zapálená do off-roadů a občas jezdí naše výlety jako řidička. To všechno zvládá při nonstop péči o svou rodinu. Kromě toho miluje přírodu, bylinky a kafíčka s kamarádkami. 

S čím jezdí: Mitsubishi Pajero Sport

Liběna Novotná

Liběna Novotná

Náčelnice

Libi vplula do našeho projektu s elegancí sobě vlastní přesně, když jsme ji nejvíc potřebovali. Bdí nad tím, abychom jeli všichni stejným směrem a stejným tempem, a důsledně plnili úkoly, co si rozdáme při diskuzích u piva. Kromě lásky k nám, k offroadům a ke svým dvěma dětem si život zpříjemňuje tancem, zpěvem a vařením. 

Vyrazte s námi na první trip levněji!

Nechte nám svůj e-mail, pošleme Vám kód na 10% slevu a info, když se bude dít něco, co by Vás mohlo zajímat.


Váš e-mail budeme střežit jako oko v hlavě.