Náš tým

723 772 882 8:00-20:00
Tripadvisor travelers choice 2022
CZ EN DE
Seznamte se s námi. Nejlépe osobně...

Martin Bareš

Martin Bareš

Jednatel/Průvodce

Martin je tvůrcem a duší projektu Offroadsafari.cz. Když měl napsat pár slov o sobě, dopadlo to následovně:

V krajině kameny v horách prameny. V podzemí doly a výšku hvězd. Horký vítr, teplý déšť. Plnou nádrž a prach cest. České pivo, české ženy, drobné změny, málo pěny.

Víc ani netřeba dodávat...

S čím jezdí: terénní dodávka Mitsubishi Delica L300

Pavel Brichta

Pavel Brichta

Průvodce

Horský vůdce z Alp a Himalájí, člen horské služby v Krkonoších. S offroady projel celý Island. K rodné hroudě se vrátil díky manželce a dvěma malým dětem. Žije v Portě Bohemice, ve volném čase obnovuje staré vinohrady. Poznávací znamení: stále dobrá nálada a smích.

Vlastimil Tejnora

Vlastimil Tejnora

Průvodce

Pro Vlastíka jsou jazyky koníčkem i povoláním. Kromě výletů miluje četbu a audioknihy, poslouchá hudbu, cvičí Tai-chi Juan, užívá si posezení s přáteli u čaje i u ohně a má rád humor a dobrou zábavu. Vlastík provází především anglicky mluvící hosty naší krajinou její historií i současností.

S čím jezdí: Mitsubishi Pajero

Jirka Vykydal

Jirka Vykydal

Průvodce

Jirka obohacuje naše výlety o své znalosti z geologie, paleontologie a mineralogie. Vyzná se zkrátka (skoro) ve všem, co v zemi jest. Kromě toho, že vleze do každé díry pro kdejaký kus šutru, také rybaří a hází vším, čím hodit lze, od bumerangu až po disk na discgolf.

S čím jezdí: Mitsubishi Pajero Cabrio

Radek Miškovský

Radek Miškovský

Marketingový guru

Radek nahlíží na svět z ptačí perspektivy, vidí a následně přichází s cestami, které většině lidem unikají. V práci ho bez notebooku a telefonu neuvidíte, ale jak je to jen trochu možné, zastrčí vše do šuplíku a vyrazí s rodinou nebo sám do přírody načerpat inspiraci a dobít baterky.

Kristýna Fantová

Kristýna Fantová

Office manager

Je pravou rukou Martina, vyřizuje veškerou administrativu, řídí chod společnosti.  Zcestovala půl světa, baví ji objevovat nepoznané. Miluje dobré jídlo. 

Vyrazte s námi na první trip levněji!

Nechte nám svůj e-mail, pošleme Vám kód na 10% slevu a info, když se bude dít něco, co by Vás mohlo zajímat.


Váš e-mail budeme střežit jako oko v hlavě.