Na co se ptáte

CZ EN RU
Odpovědi na vaše nejčastější dotazy...a když tu nenajdete to, co vás zajímá, prostě nám zavolejte nebo napište.

Můžu s sebou vzít svého psa?

Pokud jedete vlastním autem, vezměte si třeba papouška. Do našich aut bohužel vaši mazlíčci nemůžou, hosté, kteří pojedou po vás můžou mít alergii, a to by nemuselo dopadnout dobře.

Je jízda v terénu bezpečná? Můžu vzít děti?

Jízda je bezpečná. Pokud budete dodržovat pokyny průvodce a nebudete se pouštět do bláznivých akcí, žádné zranění vám nehrozí. Nejezdíme těžkým terénem, většina tras probíhá po asfaltce nebo v lehkém terénu jako jsou výsypky apod. Děti můžete vzít určitě s sebou, jen nezapomeňte na dětskou sedačku, pokud je potřeba. Výjimkou je návštěva štoly Lehnschafter. Sem doporučujeme brát děti až cca od 10 let, aby jim padla helma. Pokud si nejste jisti, zavolejte a domluvíme se: 721 574 323.

Můžu jet vlastním autem?

Ano, pokud máte SUV či offroad, můžete se k nám přidat. Jedeme pouze lehký terén, zvládnutelný většinou vozů s pohonem všech kol a dobrými nájezdovými úhly. Mimo vyloženě off-roady s námi už jely např. Audi Allroad, dodávky VW Synco, Dacia Duster nebo Subaru Forester. Více terénní jsou výlety Doupovskem a Uhelným Mosteckem, kde je i možnost si vyzkoušet různé sjezdy a výjezdy, nejméně terénu pak čekejte u výletu Českým středohořím. Jediný výlet, na který vlastním autem bohužel nemůžete jsou Stezky uhlí: těžba z blízka. Do dolu máme povolení jen pro naše řidiče a auta.

Když jedu vlastním autem, dostanu slevu?

Cena je stejná, ať jedete s námi nebo vlastním autem. Proč? Neplatíte nám za najeté kilometry, ale za netradiční zážitky, trochu adrenalinu, příběhy, o které se s vámi průvodce podělí, jedinečná místa, kam vás zavede a čas, který vám bude bezvýhradně věnovat.

Můžeme zakoupit výlet jako dárek?

Samozřejmě, zde www.offroadsafari.cz/darkove-poukazy si koupíte voucher v požadované hodnotě, ten vám okamžitě přijde na e-mail, a šťastlivec, kterému ho darujete, si pak už jen zarezervuje výlet podle svého přání na našich webových stránkách.

Jedete i za špatného počasí?

Akce rušíme pouze při extrémních povětrnostních podmínkách. V takovém případě vrátíme peníze nebo se domluvíme na novém termínu výletu. Déšť, mlha či sněžení výlety neovlivní, naopak dodají místům, která navštěvujeme zase o trošku jinou atmosféru. Program vždy uzpůsobíme tak, abyste o nic zásadního nepřišli a výlet si užili na maximum, omezíme např. vystupování z vozů a stihneme tak objevit víc zajímavých lokalit.

Můžu zaplatit hotově až na místě?

Bohužel ne. Abychom vám mohli zaručit místo v autě, musíme mít vaši platbu na účtu. Pokud máte technické problém s platbou kartou či převodem, zavolejte nám a vyřešíme to.

Jsou vaše výlety věkově omezeny?

Nejsou. Už s námi byli tříletá prťata i 95letí pamětníci. Počítejte ale s tím, že několikrát vystupujeme a nastupujeme do terénních vozů, což může být pro osoby se sníženou pohyblivostí náročné, a u většiny akcí se také nevyhneme pá set metrům pěšmo do kopce, abychom se dostali na krásnou vyhlídku. Na vyžádání pro vás ale rádi zorganizujeme extra vyhlídkovou jízdu bez vystupování.

Co si mám vzít s sebou?

Především si nezapomeňte pevnou obuv, v žabkách vám to možná bude slušet, ale za ten zvrtnutý kotník to nestojí. Oblečte se podle počasí. Určitě pití a případně nějakou svačinu. Během výletu si uděláme pauzu na jídlo, které si budete moci koupit, pokud si nenasmažíte řízky předem. Fotonadšenci samozřejmě foťák, na místě vám půjčíme dalekohled, pokud jdeme do štoly tak i veškeré potřebné vybavení jako helmu, světla a kabáty. Pokud jedeme víkendovou expedici, vezměte si s sebou něco na večerní oheň (buřty, chleba…však to znáte), v létě se mohou hodit sluneční brýle, opalovací krém a občas i plavky.

Chtěl bych jet na konkrétní výlet, ale není vypsaný termín, co můžu dělat?

Napište nebo zavolejte – domluvíme termín, který vám vyhovuje, hodíme akci na web a ostatní se můžou přidat. Nebo je libo soukromý výlet? Není problém, budeme se věnovat jenom vám a vaší partnerce/partnerovi/kamarádům/rodině. Na ceně se domluvíme, napište nám.

Lze program přizpůsobit nebo upravit podle našeho přání?

Ano, jsme otevřeni vašim nápadům a přáním, zavolejte, napište a domluvíme se.

Kolik lidí se účastní vašich výletů?

Nejčastěji mezi 10 a 20, záleží na konkrétním termínu.

Je možné výlety uspořádat v jiných jazycích?

Martin, který výlety průvodcuje, svede nezapomenutelné příběhy vyprávět i v angličtině. S předstihem můžeme zajistit placené tlumočníky do němčiny, ruštiny, vietnamštiny a ukrajinštiny. Vlastní tlumočník má vstup zdarma.

Vyrazte s námi na první trip levněji!

Nechte nám svůj e-mail, pošleme Vám kód na 10% slevu a info, když se bude dít něco, co by Vás mohlo zajímat.


Váš e-mail budeme střežit jako oko v hlavě.