Na co se ptáte | Offroadsafari.cz

Na co se ptáte

723 772 882 8:00-20:00
Tripadvisor travelers choice 2022
CZ EN DE
Odpovědi na vaše nejčastější dotazy... a když nenajdete to, co vás zajímá, zavolejte nebo napište.

Kde mohu zaparkovat své vozidlo?

Vaše vozidlo (osobní, SUV, obytný vůz) můžete bezpečně zaparkovat u nás v areálu Litvínov. Pro vaši motorku máme připravenou i garáž :). V případě výletu Stezky révy můžete zaparkovat i v areálu vinařství.

Můžu jet vlastním autem?

Ano, pokud máte SUV či offroad. Jedeme pouze lehký terén, zvládnutelný většinou vozů s pohonem všech kol. Jely s námi Audi Allroad, dodávky VW Synco, Dacia Duster nebo Subaru Forester. Více terénní jsou výlety Doupovskem a Uhelným Mosteckem. Nejméně terénu je v Českém středohořím. U výletu Stezky uhlí: těžba z blízka mohou přímo do lomu jen vozy Offroadsafari, zbytek můžete svým vozem. Vyloženě terénní jízdy, školení atd lze dohodnout s Martinem 605231697.

Můžu s sebou vzít svého psa?

Do našich aut bohužel psi nemůžou kvůli alergiím. Na většinu výletů, ale vychovaný pes ve vašem vlastním voze může.

Je jízda v terénu bezpečná? Můžu vzít děti?

Jízda je bezpečná a řidiči školení. Nejezdíme těžkým terénem, většina tras probíhá po asfaltce nebo v lehkém terénu výsypek apod. Děti nejsou problém, jen nezapomeňte na dětskou sedačku. Výlety o podzemí, vínu, lomu ČSA a noční výlety jsou spíše pro dospělé. Děti potěšíte především Českým středohořím s farmou a rýžováním českého granátu.

Když jedu vlastním autem, dostanu slevu?

Cena je stejná, ať jedete s námi nebo vlastním autem. Proč? Neplatíte za najeté kilometry, ale za zážitky, příběhy, jedinečná místa a čas, který vám budeme bezvýhradně věnovat.

Můžeme zakoupit výlet jako dárek?

Samozřejmě, zde www.offroadsafari.cz/darkove-poukazy si koupíte voucher, ten vám okamžitě přijde na e-mail. Šťastlivec, kterému ho darujete, si pak už jen zarezervuje výlet podle svého přání na našich webových stránkách.

Jedete i za špatného počasí?

Akce rušíme pouze při extrémních povětrnostních podmínkách vyhlášených ČHMÚ. V takovém případě vrátíme peníze nebo domluvíme jiný termín. Déšť, mlha či sněžení výlety neovlivní, naopak dodají místům zvláštní náladu. Program uzpůsobíme, abyste o nic nepřišli a výlet si užili, omezíme např. vystupování z vozů a stihneme tak objevit víc zajímavých lokalit.

Můžu zaplatit hotově až na místě?

Bohužel ne. Abychom vám mohli zaručit místo v autě, musíme mít vaši platbu na účtu. Pokud máte technické problém s platbou kartou či převodem, zavolejte a vyřešíme to.

Jsou vaše výlety věkově omezeny?

Nejsou. Jezdí s námi batolata i hosté ke stovce let. Na zastávkách nachodíme desítky až maximálně stovky metrů, pohyblivý senior nemá problém. Počítejte však s tím, že naše vozy jsou vyšší na nastupování. Na vyžádání rádi zorganizujeme vyhlídkovou jízdu bez vystupování pro nejstarší, nebo hendikepované.

Co si mám vzít s sebou?

Doporučujeme pevnou obuv. Oblečte se podle počasí. Mít svačinu a pití se vyplatí. Rozhodně nezapomeňte foťák, nebo alespoň telefon na focení. Hodit se mohou také sluneční brýle, nebo opalovací krém. U výletů do podzemí nebo na lom ČSA vám přilbu zapůjčíme. U nočních výletů a podzemí si vezměte raději i svou baterku.

Chtěl bych jet na konkrétní výlet, ale není vypsaný termín, co můžu dělat?

Napište nebo zavolejte – domluvíme termín, který vám vyhovuje, hodíme akci na web a ostatní se můžou přidat. Nabízíme i soukromé výlety jen pro vaši uzavřenou skupinku, rodinu, partnery atd. Na ceně se domluvíme, napište nám a my to vymyslíme.

Lze program přizpůsobit nebo upravit podle našeho přání?

Ano, jsme otevřeni vašim nápadům a přáním, zavolejte, napište a domluvíme se.

Kolik lidí se účastní vašich výletů?

Nejčastěji mezi 10 a 20, záleží na konkrétním termínu.

Je možné výlety uspořádat v jiných jazycích?

Umíme česky, anglicky, německy a o víkendy je k dispozici rusky mluvící průvodce.

Vyrazte s námi na první trip levněji!

Nechte nám svůj e-mail, pošleme Vám kód na 10% slevu a info, když se bude dít něco, co by Vás mohlo zajímat.


Váš e-mail budeme střežit jako oko v hlavě.