Dárkové poukazy na Offroadsafari výlet

721 574 323 8:00-20:00
CZ EN DE RU
Přemýšlíte, co tátovi k narozkám? Přítelkyni k výročí? Bráchovi k promoci? Výlet s Offroadsafari je dárek, na který se vzpomíná ještě v důchodu.

Výlety industriální i panenskou krajinou severozápadních Čech, překvapí svou rozmanitostí, v hromadě ostatních dárků rozhodně nezapadnou.

Za dobrodružstvím totiž nemusíte letět tisíce kilometrů daleko. Vezmeme vás na ty nejlepší výhledy a povíme vám příběhy rozmanité krajiny a jejích obyvatel. Dostanete se na běžně nepřístupná místa a vyfotíte fotky, které ostatním seberou dech. Na chvíli se stanete hledačem pokladů, horníkem,  farmářem, vinařem, dobrodruhem, geologem nebo válečným zajatcem.

Všechny výlety jsou fyzicky nenáročné a užijí si je všichni od malých capartů po seniory. Nečekejte jen drncání v terénu, off-roady využíváme jen jako způsob, jak se dostat na místa, kam to běžným autem nejde. Naše výlety jsou hlavně o poznávání a zážitcích.

Podívejte se, co obdarovaného čeká

     

SNADNĚJI TO NEJDE:

  1. Sjedete na formulář úplně dole a vyberete typ poukazu
  2. Zaplatíte kartou nebo převodem na účet
  3. Poukaz s kódem dostanete do e-mailu, vytisknete jej a udělejte někomu radost
  4. Obdarovaný si sám vybere, kam a kdy chce jet. A má na to čas až do konce prosince příštího roku.

Pokud byste od nás rádi dostali dárkový poukaz také vytištěný poštou, napište nám na info@offroadsafari.cz vaši adresu.

 

Typy poukazů:

  • Veřejný výlet - tyto poukazy můžete použít na jakýkoliv výlet z naší nabídky. Každý poukaz má unikátní kód, který zadáte při registraci na výlet a jeho hodnota se odečte od celkové ceny. Tento typ poukazů je v hodnotě 1 190 Kč pro dospělého a 590 Kč pro dítě. Mrkněte, kam jezdíme.

  • Soukromý rodinný výlet (až 6 osob) - ať už vezmete jenom svoje ratolesti nebo i babičku s dědou, posadíme vás do jednoho off-roadu a  budeme se věnovat jenom vám. Kam a kdy chcete jet, si dohodneme telefonicky předem. Cena je 6 990 Kč za celé auto, pokud pojedete ve všední den a 7 990 Kč o víkendu.
  • VIP jízda kabrioletem - offroad kabriolet bude na 6 hodin jenom váš i s průvodcem a nezapomenutelným vyprávěním. Kam a kdy pojedeme se domluvíme. Víkendová cena je 4 990 Kč za auto pro 1-3 hosty. Voucher na všední den bude stát jen 3 990 Kč.    

*Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

DÁRKOVÝ POUKAZ DO MINUTY V E-MAILU

Stačí si vybrat typ poukazu a počet, který chcete koupit, odeslat objednávku a dárkový voucher máte ihned v e-mailu. A to i když budete chtít platit převodem. Kód, který je uveden na poukazu bude platný od chvíle, kdy nám přijde platba na účet. Všechny poukazy můžete využít do 31. prosince 2021..

Tak se ještě mrkněte na fotky a pak už jen stačí vyplnit formulář pod nimi.
Koupit poukaz

Vaše kontaktní údaje

Vyberte si typ dárkového poukazu

Kolik poukazů chcete?

Jak budete platit?


Vyrazte s námi na první trip levněji!

Nechte nám svůj e-mail, pošleme Vám kód na 10% slevu a info, když se bude dít něco, co by Vás mohlo zajímat.


Váš e-mail budeme střežit jako oko v hlavě.