S čím jezdíme

Jestli se budete víc kochat auty nebo krajinou, necháme na vás...

terénní dodávka Mitsubishi Delica L300

terénní dodávka Mitsubishi Delica L300

Říkáme jí "budka". Původně ji využívali pro přepravu horkovzdušných balónů a vzduchoplavců. Další majitel s ní objel celý Balkán. A pak se zabydlela u nás místo našeho původního Jeepu XJ.

Technické údaje: motor 2,5TD hnaná zadní nápravu a ručně přiřaditelá přední. Lze zařadit také terénní redukci. 

Počet míst: 8


Mitsubishi Pajero Cabrio

Mitsubishi Pajero Cabrio

Tohohle krasavce bereme na vyjížďky, když je venku pěkně a byla by škoda se schovávat pod střechou. Svézt se s ním můžete na některém z našich výletů nebo si ho zamluvit na VIP projížďku jenom pro vás. Trasu si s vámi domluvíme dle vašeho přání.

Co za to? VIP 6hodinová jízda i s průvodcem vás vyjde od 2.990,- Kč za celé auto. Jestli budete jeden nebo tři, záleží na vás.

Technické údaje: motor 2,5TD s intercoolerem. Hnaná je zadní náprava, přiřaditelná přední a redukce. Dělená plátěná střecha.

Počet míst: 4


Toyota Land Cruiser 100

Toyota Land Cruiser 100

Předtím, než nám tahle Toyota začala říkat pane, jezdila jako doprovodné vozidlo na enduro výpravy do Afriky. Nejčastěji brázdila duny tuniských a marockých pouští a zažila si díky tomu i svých 15 minut slávy. Vidět jste ji mohli na PrimaCOOL v seriálu Moto cestou necestou, který zachycoval adventure trip českých celbrit. 

Technické údaje: Pětimístná Toyota Land Cruiser 4.2 TD se stálým pohonem všech čtyř kol, rok výroby 2000. Oproti standardu je vybavena zvýšeným podvozkem, zvýšeným sáním, krytem podvozku, střešním nosičem, chladničkou, nezávislým topením, CB vysílačkou a přídavnou nádrží.

Počet míst: 4