S čím jezdíme

Jestli se budete víc kochat auty nebo krajinou, necháme na vás...

terénní dodávka Mitsubishi Delica L300

terénní dodávka Mitsubishi Delica L300

Říkáme jí "budka". Původně ji využívali pro přepravu horkovzdušných balónů a vzduchoplavců. Další majitel s ní objel celý Balkán. A pak se zabydlela u nás místo našeho původního Jeepu XJ.

Technické údaje: motor 2,5TD hnaná zadní nápravu a ručně přiřaditelá přední. Lze zařadit také terénní redukci. 

Počet míst: 8


Mitsubishi Pajero Cabrio

Mitsubishi Pajero Cabrio

Tohohle krasavce bereme na vyjížďky, když je venku pěkně a byla by škoda se schovávat pod střechou. Svézt se s ním můžete na některém z našich výletů nebo si ho zamluvit na VIP projížďku jenom pro vás. Trasu si s vámi domluvíme dle vašeho přání.

Co za to? VIP 6hodinová jízda i s průvodcem vás vyjde od 3.990 Kč za celé auto. Jestli budete jeden nebo tři, záleží na vás.

Technické údaje: motor 2,5TD s intercoolerem. Hnaná je zadní náprava, přiřaditelná přední a redukce. Dělená plátěná střecha.

Počet míst: 4


Toyota Land Cruiser 100

Toyota Land Cruiser 100

Předtím, než nám tahle Toyota začala říkat pane, jezdila jako doprovodné vozidlo na enduro výpravy do Afriky. Nejčastěji brázdila duny tuniských a marockých pouští a zažila si díky tomu i svých 15 minut slávy. Vidět jste ji mohli na PrimaCOOL v seriálu Moto cestou necestou, který zachycoval adventure trip českých celbrit. 

Technické údaje: Pětimístná Toyota Land Cruiser 4.2 TD se stálým pohonem všech čtyř kol, rok výroby 2000. Oproti standardu je vybavena zvýšeným podvozkem, zvýšeným sáním, krytem podvozku, střešním nosičem, chladničkou, nezávislým topením, CB vysílačkou a přídavnou nádrží.

Počet míst: 4


Mitsubishi Pajero Sport

Mitsubishi Pajero Sport

Než jsme tenhle vůz zařadili do naší flotily, sloužil geodetům. Je ideální pro off-roaďáky s rodinou, protože i když zvládne terén, oproti jiným off-road vozům se do něj velmi pohodlně nastupuje i vystupuje.

Technické údaje: r.v. 2006, motor 2,5TD hnaná zadní nápravu a ručně přiřaditelá přední.

Počet míst: 5


Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero

Minulost tohohle vozítka pro nás zůstává tajemstvím, v současnosti je u nás nevyužívanějším autem pro soukromé rodinné výlety, protože se do něj krásně vejde až 7 lidí. 

Technické údaje: r. v. 1998, motor 2,5TD hnaná zadní nápravu a ručně přiřaditelá přední. Lze zařadit redukci + uzávěrka zadního diferenciálu, na hrubých terénních pneu.

Počet míst: 7