Náš tým

Seznamte se s námi. Nejlépe osobně...

Martin Bareš

Martin Bareš

Průvodce

Martin je tvůrcem a duší projektu Offroadsafari.cz. Když měl napsat pár slov o sobě, dopadlo to následovně:

V krajině kameny v horách prameny. V podzemí doly a výšku hvězd. Horký vítr, teplý déšť. Plnou nádrž a prach cest. České pivo, české ženy, drobné změny, málo pěny.

Víc ani netřeba dodávat...

S čím jezdí: terénní dodávka Mitsubishi Delica L300

Jirka Pavlíček

Jirka Pavlíček

Průvodce

Jirka pomohl dát projektu Offroadsafari.cz takovou podobu jako má teď a rozjet ho na plné obrátky. Také občas sedne za volant své Toyoty a vozí hosty. Výčtem jeho zájmů bychom mohli zaplnit celou stránku, tak jen namátkou: příroda (nejradši má ptactvo), focení (nejradši má ptactvo), cestování (nejradši má Izrael), vaření (nejlíp umí svíčkovou) a samozřejmě offroady.

S čím jezdí: Toyota Land Cruiser 100

Jirka Vykydal

Jirka Vykydal

Průvodce

Jirka obohacuje naše výlety o své znalosti z geologie, paleontologie a mineralogie. Vyzná se zkrátka (skoro) ve všem, co v zemi jest. Kromě toho, že vleze do každé díry pro kdejaký kus šutru, také rybaří a hází vším, čím hodit lze, od bumerangu až po disk na discgolf.

S čím jezdí: Mitsubishi Pajero Cabrio

Tomáš Růžek

Tomáš Růžek

Průvodce

Tomáš je u nás služebně nejmladší, ale do průvodcovského týmu zapadl natotata. A není divu: nejraději povídá o historii a životech místních lidí, miluje krajinu a energii, která z ní vyzařuje, čundry s kamarády, oheň a zpěv. 

Jana Dolejšová

Jana Dolejšová

Marketingová rádkyně

Jana se stará o to, aby se k vám donesly zvěsti o všech nových výletech, které pořádáme a další důležité informace. Živí se jako marketingová rádkyně a baví se cestováním, zpíváním, knížkami, během, jógou a povalováním po kavárnách.

Petra Janečková

Petra Janečková

Strážce pořádku

Petra vnáší řád do chaosu, který my ostatní umíme vytvářet. Vyřizuje veškerou administrativu a je pravou rukou všude tam, kde je potřeba. K tomu je zapálená do off-roadů a občas jezdí naše výlety jako řidička. To všechno zvládá při nonstop péči o svou rodinu. Kromě toho miluje přírodu, bylinky a kafíčka s kamarádkami. 

S čím jezdí: Mitsubishi Pajero Sport

Jindra Pavlíček

Jindra Pavlíček

Fotograf / Video-maker

Jindra má na svědomí (skoro) všechny ty skvělé fotky a videa, které potkáte na našich stránkách. Spojení foťáku a adrenalinových záležitostí je mu totiž vlastní už od nepaměti.