Dárkové poukazy

Přemýšlíte, co tátovi k narozeninám? Přítelkyni k výročí? Bráchovi k svátku? Výlet s námi je dárek, na který se vzpomíná ještě v důchodu.

Off-road expedice industriální i panenskou krajinou severozápadních Čech, která vás překvapí svou rozmanitostí, v hromadě ostatních dárků rozhodně nezapadne.

     

Představíme vám okouzlující Krušné hory a jejich znovu se probouzející přírodu, třetihorní sopky Českého středohoří, stratovulkán Doupovských hor a mezi tím Mosteckou uhelnou pánev plnou obřích povrchových dolů. To vše v off-roadu a s průvodcem, který zná každý kámen.

 

SNADNĚJI TO NEJDE:

  1. Sjedete na formulář úplně dole a vyberete typ poukazu
  2. Zaplatíte kartou nebo převodem na účet
  3. Poukaz s kódem dostanete do e-mailu, vytisknete (nebo klidně ne) a uděláte někomu radost
  4. Obdarovaný si sám vybere, kam a kdy chce jet. A má na to čas až do konce roku.

Pokud byste od nás rádi dostali dárkový poukaz také vytištěný poštou, napište nám na info@offroadsafari.cz vaši adresu. 

Typy poukazů:

  • Celodenní výlet - tyto poukazy můžete použít na jakýkoliv výlet budete chtít, jeden poukaz je pro jednu osobu. Hodnota poukazu (990 Kč dospělý, 490 Kč dítě) se automaticky odečte z celkové ceny při registraci na výlet přes náš web. Mrkněte, kam jezdíme.

  • Soukromý rodinný výlet (až 6 osob) - ať už vezmete jenom svoje ratolesti nebo i babičku s dědou, posadíme vás do jednoho off-roadu a  budeme se věnovat jenom vám. Kam a kdy chcete jet, si domluvíte přímo s průvodcem. Cena je 6 990 Kč za celé auto.
  • VIP jízda kabrioletem - offroad kabriolet bude na 6 hodin jenom váš i s průvodcem a jeho nezapomenutelným vyprávěním. Kam pojedeme se domluvíme. Standardní cena je 4 990 Kč za celé auto, kam se vejdou až 3 hosté. Pokud voucher využijete ve všední den, bude vás to stát pouze 3 990 Kč.       
  • Soukromý výlet dle vašeho přání - prostě nám napište, co byste rádi zažili a kolik vás pojede. Na programu, termínu i ceně se dohodneme.

DÁRKOVÝ POUKAZ DO MINUTY V E-MAILU

Stačí si vybrat typ poukazu a počet, který chcete koupit, odeslat objednávku a dárkový voucher máte vcuku letu v e-mailu. A to i když budete chtít platit převodem. Kód, který je uveden na poukazu bude platný od chvíle, kdy nám přijde platba na účet. Všechny poukazy můžete využít kdykoliv až do jara 2018

Tak se ještě mrkněte na fotky a pak už jen stačí vyplnit formulář pod nimi
Koupit poukaz

Vaše kontaktní údaje

Vyberte si typ dárkového poukazu

Kolik poukazů chcete?

Jak budete platit?