Dárkové poukazy na Offroadsafari výlet

Přemýšlíte, co tátovi k narozkám? Přítelkyni k výročí? Bráchovi k promoci? Výlet s Offroadsafari je dárek, na který se vzpomíná ještě v důchodu.

Off-road expedice industriální i panenskou krajinou severozápadních Čech, která vás překvapí svou rozmanitostí, v hromadě ostatních dárků rozhodně nezapadne.

Za dobrodružstvím totiž nemusíte letět tisíce kilometrů daleko. Vezmeme vás na ty nejlepší výhledy a povíme vám příběhy rozmanité krajiny a jejích obyvatel. Dostanete se na běžně nepřístupná místa a vyfotíte fotky, které ostatním seberou dech. Na chvíli se stanete hledačem pokladů, horníkem,  farmářem, vinařem, dobrodruhem, geologem nebo i válečným zajatcem.

     

SNADNĚJI TO NEJDE:

  1. Sjedete na formulář úplně dole a vyberete typ poukazu
  2. Zaplatíte kartou nebo převodem na účet
  3. Poukaz s kódem dostanete do e-mailu, vytisknete (nebo klidně ne) a uděláte někomu radost
  4. Obdarovaný si sám vybere, kam a kdy chce jet. A má na to čas až do konce příštího roku.

Pokud byste od nás rádi dostali dárkový poukaz také vytištěný poštou, napište nám na info@offroadsafari.cz vaši adresu. 

Typy poukazů:

  • Celodenní výlet - tyto poukazy můžete použít na jakýkoliv výlet z naší nabídky. Každý poukaz má unikátní kód, který zadáte při registraci na výlet a jeho hodnota se odečte od celkové ceny. Tento typ poukazů je v hodnotě 1 190 Kč pro dospělého a 590 Kč pro dítě. Mrkněte, kam jezdíme.

  • Soukromý rodinný výlet (až 6 osob) - ať už vezmete jenom svoje ratolesti nebo i babičku s dědou, posadíme vás do jednoho off-roadu a  budeme se věnovat jenom vám. Kam a kdy chcete jet, si domluvíte přímo s průvodcem. Cena je 6 990 Kč za celé auto.
  • VIP jízda kabrioletem - offroad kabriolet bude na 6 hodin jenom váš i s průvodcem a jeho nezapomenutelným vyprávěním. Kam pojedeme se domluvíme. Standardní cena je 4 990 Kč za celé auto, kam se vejdou až 3 hosté. Pokud voucher využijete ve všední den, bude vás to stát pouze 3 990 Kč.    

DÁRKOVÝ POUKAZ DO MINUTY V E-MAILU

Stačí si vybrat typ poukazu a počet, který chcete koupit, odeslat objednávku a dárkový voucher máte vcuku letu v e-mailu. A to i když budete chtít platit převodem. Kód, který je uveden na poukazu bude platný od chvíle, kdy nám přijde platba na účet. Všechny poukazy můžete využít kdykoliv až do konce roku 2018

Tak se ještě mrkněte na fotky a pak už jen stačí vyplnit formulář pod nimi
Koupit poukaz

Vaše kontaktní údaje

Vyberte si typ dárkového poukazu

Kolik poukazů chcete?

Jak budete platit?